Akinator the Genie

Yapay zeka ve yorumcu uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.70 $
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.83
  • Dil İngilizce
  • Firma Elokence
Akinator the Genie, uygulaması android işletim sistemine ve 2,2 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için yazılmış kendinizi dürüst bir şekilde tanıtarak sizin hakkınızdaki hayattaki belki en tarafsız düşünceleri uygulama size sunacaktır.
Akinator the Genie, uygulaması android işletim sistemine ve 2,2 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış kendinizi dürüst bir şekilde tanıtarak sizin hakkınızdaki hayattaki belki en tarafsız düşünceleri uygulama size sunacaktır.

Uygulama 1,70 dolar karşılığında satın alabileceğiniz, yorumsuz olarak dinleyebileceğiniz ve olayları tüm  tarafsızlığıyla aktarabilen sanal bir zeka'dır. Kurgusal olarak bir karakter ve yapay zeka progralamsıdır. Uygulama ile sosyal medyada arkadaşlarınızı etiketleyebilir ve onlar hakkında uygulamanın düşüncelerini paylaşabilirsiniz. Android kullanıcılarının çok seveceği bir uygulamadır.

Uygulama dil desteği ile Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Japonca, Rusça, İtalyanca, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince ve Korece gibi dilleri destekleyerek bir çok kullanıcıya ulaşmışlardır.

Daha Fazla Göster
Akinator the Genie indir